Škola bezpečné jízdy

Škola bezpečné jízdy

Škola bezpečné jízdy

Plánujete obdarovat své blízké velmi originálním, a přitom užitečným dárkem? Pokud  vlastní řidičský průkaz, můžete jim věnovat dárek v podobě zážitku, jakým je kurz bezpečné jízdy. Vaši blízcí budou jistě příjemně překvapeni a dárek rozhodně ocení. Během kurzu se   naučí lépe ovládat své vozidlo a dozvědí se i řadu potřebných informací.

Praktický dárek

Kurzy bezpečné jízdy je možné absolvovat ve špičkově vybavených areálech, v různých koutech České republiky. Jedná se o lokality, jako Most, Vysoké Mýto, Sosnová nebo Příbram. Školu bezpečné jízdy si u agentury ESENNCE můžete objednat sami pro sebe, nebo lze zážitkovým poukazem obdarovat vaše blízké. Například k narozeninám, svátku či Vánocům. Termín absolvování kurzu bezpečné jízdy si zvolíte vy sami, nebo držitel poukazu.

Výhody kurzu

Každý, kdo usedá za volant, je dnes a denně vystaven nepředvídatelným situacím, které mohou při řízení vozu nastat. Kurzy bezpečné jízdy – ve zcela moderním pojetí – poskytují nejen zážitek vzrušení a adrenalinu při cvičných jízdách na polygonech, ale hlavně přinášejí spoustu užitečných rad.

Každý šofér, který se domnívá, že kurz bezpečné jízdy pro něj nemá žádný význam, se velice mýlí. Profesionální řidiči potvrdí, že při jakékoliv kolizi na vozovce je člověk pod obrovským psychickým tlakem, a navíc pod vlivem fyzikálních sil. Zvláště nezkušení řidiči jsou pak v mnohých nepříjemných situacích zcela bezradní. S krizovou situací se na silnici můžeme potkat kdykoliv. Proto je kurz téměř nepostradatelnou nutností pro každého (nejen začínajícího) řidiče.

Zkušení instruktoři

Ať už budete kurzy bezpečné jízdy absolvovat na špičkovém polygonu v Mostě, Vysokém Mýtě, Sosnové nebo Příbrami, vždy se vám budou věnovat profesionální instruktoři. Pod jejich zkušeným vedením se řidiči dozvědí, jaké katastrofální následky mohou mít nehody ve vozidlech (i v malé rychlosti).

Zkoušet si podobné věci třeba na opuštěném parkovišti, rozhodně není dobrý nápad. Bez odborného vedení se může takový řidič – kaskadér – snadno ocitnout i v ohrožení života. Je mnohem lepší investovat do kvalitního kurzu bezpečné jízdy na speciálně upraveném okruhu, kde jsou řidiči pod dozorem skutečných profesionálů.

Tags: , , , ,