Kurz bezpečné jízdy - polygon Most

Kurz bezpečné jízdy - polygon Most

Kurzy bezpečné jízdy v ČR

Ne každý je tak dobrý řidič, jak si myslí, proto může být vhodné absolvovat (nebo darovat formou dárkového poukazu) právě kurz bezpečné jízdy. Krom toho, že si zlepšíte své řidičské schopnosti, dokážete předvídat a tím pádem i předcházet nebezpečným situacím a případně je vhodně vyřešit a v neposlední řadě můžete kurz bezpečné jízdy použít pro odečet bodů, které jste dostali za nejrůznější dopravní přestupky. Krom praktické části je součástí kurzu i teoretická příprava. Pokud jste se rozhodli, že chcete kurz bezpečné jízdy vyzkoušet, můžete si ho zakoupit pro sebe nebo pro své blízké na stránkách zážitkové agentury Esennce. Je to ověřená firma s mnoha certifikáty a spokojenými zákazníky.

Kurz bezpečné jízdy Most

Pokud bydlíte v Mostě nebo jeho okolí, můžete absolvovat kurz bezpečné jízdy právě tam. Co se týče vybavení, cvičiště v Mostě má tři perfektně vybavené učebny s projektory, kde se naučíte něco z teorie, která je také nesmírně důležitá. Svou jízdu si můžete otestovat na celkem čtyřech různých kluzkých plochách a to v zatáčce, v zatáčce do kopce, na rovince a na speciální ploše s úhybnou deskou. K dalšímu vybavení patří příčné vodní bariéry, ostřikování ploch nebo široká paleta různých povrchů k vyzkoušení jízdních vlastností vašeho auta.

 

Kurz bezpečné jízdy Vysoké Mýto

Kurz bezpečné jízdy ve Vysokém Mýtě můžete také zakoupit na stránkách zážitkové agentury Esennce. Nabízí celkem tři plochy a to zatáčku, kopec končící zatáčkou a rovinku. Další technické vybavení areálu Vysoké Mýto je samozřejmostí. Pro teoretickou část jsou k dispozici dvě prostorné učebny s projektory a dalším vybavením.

 

Kurz bezpečné jízdy Sosnová

Pro zájemce ze Sosnové a okolí je připraven areál autodromu, kde mohou také absolvovat kurzy bezpečné jízdy. Areál je vybaven několika plochami, ať už suchými nebo mokrými, kluzkou plochou v zatáčce, aquaplanningovou vanou ale i asfaltovými povrchy, kde si můžete nacvičit ideální stopu projíždění zatáčkou. Součástí areálu Sosnová je také parkoviště, technicky vybavené učebny pro teoretickou výuku a další zařízení zpříjemňující tento kurz.

 

Kurz bezpečné jízdy Příbram

Kurz bezpečné jízdy můžete absolvovat i v Příbrami. Zde pořádají kurzy bezpečné jízdy i pro firemní klienty. Opět je tu široká nabídka ploch, dokonce i terénní tratě. Smyslem kurzů bezpečné jízdy je perfektně připravit řidiče na neobvyklé a kritické situace, k čemuž pomůže také teoretická výuka v tomu určených učebnách. Kurz bezpečné jízdy Příbram si můžete opět zakoupit na stránkách zážitkové agentury Esennce.

 

Kurz bezpečné jízdy Jihlava

Půldenní kurz bezpečné jízdy můžete vyzkoušet na polygonu Jihlava. Během zkrácené teoretické části proberete vše podstatné a pak  strávíte cca 3 hodiny praktickými nácviky na moderním cvičišti. Neustále budete ve spojení s profesionálním intruktorem, který vám bude dávat cenné rady a naučí vás, jak bezpečně zvládat i kritické situace za volantem.

Kurz bezpečné jízdy Ostrava

Celodenní školení bezpečné jízdy v Ostravě probíhá na speciálně upraveném cvičišti. Čeká vás teoretická část a poté půl dne na cvičišti, kdy si vše vyzkoušíte v praxi. Po celou dobu je přítomen profesionální instruktor, který vždy poradí co a jak. Ideální dárek pro všechny řidiče!