Kurz bezpečné jízdy Jihlava

Pokud vlastníte řidičský průkaz, museli jste jistě absolvovat autoškolu. To je naprosto logické.

Ale napadlo Vás, že své řidičské dokonalosti můžete ještě zdokonalit v dalším kurzu – tzv. kurzu bezpečné jízdy?

Dalším krokem v řidičském zdokonalování může být pro vás kurz bezpečné jízdy Jihlava. Jedná se o jednodenní, cca 4hodinový kurz, ve kterém se za účasti zkušených profesionálů naučíte zvládat automobil v nejrůznějších krizových situacích. Během výuky se dozvíte mnoho podstatných informací v rámci teoretické části. Tyto poznatky si poté osvojíte v praxi a navíc na vlastním automobilu. Dokonale pochopíte, jak Váš vůz reaguje při nejrůznějších extrémních situacích. Navíc vás kurz bezpečné jízdy Jihlava naučí tyto situace z části předvídat a následovně na ně pohotově a především pohotově reagovat.

Nehodovost v České republice každým dnem stoupá! Začněme ji snižovat!

Každý den se v médiích i ve svém okolí dozvídáme o automobilových nehodách. Především během zimních měsíců procento nehodovosti narůstá nezvykle rychlým tempem. Věděli jste, že velké části těchto nehod je možné předejít? Samozřejmě, nejde to vždy. Ale častokrát by stačila jiná a lepší reakce a všechno mohlo být jinak.

Stačí jen vědět, jak se v dané situaci zachovat.

Pokud jste se rozhodli, že právě vy chcete nabýt těchto zkušeností a poznatků, přihlaste se na kurz bezpečné jízdy. Jihlavský polygon pořádá kurzy bezpečné jízdy zpravidla několikrát měsíčně po celý rok.

 Co všechno vás čeká na kurzu bezpečné jízdy Jihlava?

  • teoretická část bezpečné jízdy
  • tipy a triky od profesionálů
  • jízda na různých druzích povrchu
  • zvládání několika druhů smyku
  • brždění, slalom, smyk při jízdě z kopce
  • teorie i praxe fyzikálních zásad při jízdě automobilem
  • neustálý dohled profesionálního instruktora