Kurz bezpečné jízdy Sosnová

Kurz bezpečné jízdy Sosnová

Kurz bezpečné jízdy Sosnová

Uvažujete, že navštívíte kurz bezpečné jízdy Sosnová, ale hledáte ještě nějaké informace? Čtěte dále, vše se dozvíte. Jak kurz probíhá, kde ho objednat a proč, nejen to se můžete dočíst.

Kurz bezpečné jízdy Sosnová, je jednodenní kurz, který vám zcela změní pohled na řízení, předvídání situací na vozovce a celkově vám pomůže pochopit co se s vaším vozem děje při různých situacích. Pochopitelně vás nikdo nepustí na polygon, aniž byste neabsolvovali základní seznámení složené z příkladů a faktů. Kurz se tak skládá ze dvou částí, tou první je teorie.

Teorie bezpečné jízdy

Teorii absolvujete pod vedením zkušených jezdců, instruktorů, v učebnách polygonu Sosnová. Projdete si bezpečnostní pravidla, rizikové faktory, defenzivní způsob jízdy, rozdíly mezi jízdou na mokru a na sněhu, popřípadě ideální bezpečnou vzdálenost. Nemine vás ani teorie způsobu řízení a jízdy, rychlost jízdy, brzdění, předjíždění a samozřejmě řešení krizových situací.

Praktická část kurzu

Z praktických důvodů absolvujete praxi ve vlastním voze, popřípadě se služebním, hlavně s tím, které řídíte nejčastěji. Pokud jste si před čtením této stránky prohlédli fotogalerii, popřípadě fotky na této stránce dole, už máte tušení, co vás v praktické části kurzu bezpečné jízdy čeká.

Povrch autodromu může imitovat ledovou plochu, uježděný sníh, silný déšť a další situace, které vás jistě za volantem neminou. Vyzkoušíte vše, co polygon nabízí a někteří z vás se vrátí a kurz bezpečné jízdy Sosnová absolvují znovu, opakování matka moudrosti. Své reakce i chování vozu otestujete na mokru, na suchu, půl na půl, ve slalomu, vyzkoušíte vyhýbací manévr a samozřejmě smyky všeho druhu. Smyky v prudké zatáčce, na mokru, na sněhu, atd.

Celou dobu vás sleduje instruktor a pomocí vysílačky vám radí přímo během jízdy. Co vám radí a jak naviguje, slyší i ostatní účastníci kurzu, stejně jako vy budete slyšet rady pro ostatní.

Na závěr kurzu neskládáte žádné zkoušky, i tak ale dostanete certifikát o jeho absolvování. Jestli jste v kurzu dávali pozor, nebo se něco naučili, zjistíte, až přijde čas.

Kde kurz objednat

Kurz bezpečné jízdy Sosnová můžete objednat na stránkách agentury na zážitky Esennce. Jde o poskytovatele a partnera řady škol smyku, kurzů bezpečné jízdy a dalších zážitků. Ceny jsou stejné jako u poskytovatelů, jen si můžete vybírat vše na jednom místě. Objednaný kurz dostanete stylově zabalen. Reference kupujících před vámi, najdete například na serveru Heureka.cz.

Teď už nezbývá než popřát vám mnoho užitečných informací na kurzu a mnoho bezpečně ujetých kilometrů.

Mapa polygonu Sosnová Kurz bezpečné jízdy a nácvik brždění Kurz bezpečné jízdy Sosnová pravidelně absolvují také policisté Teoretická část kurzu Sosnová

Tags: , , , ,