Kurz bezpečné jízdy Příbram

Náledí, bláto, nečekaná překážka ve vozovce, déšť – špatné klimatické podmínky, nepozornost, nebo třeba i ostatní účastníci silničního provozu – díky těmto vlivům se můžeme dostat situace, kdy přestaneme mít plnou kontrolu nad ovládáním svého vozidla a celá tato událost může skončit nejen poškozením automobilu, ale také újmou na zdraví, či v nejhorším případě ztrátou života.

Chcete-li se na tyto situace, které jsou v dnešní době na přeplněných silnicích ve špatném stavu bohužel velmi časté, navštivte kurz bezpečné jízdy Příbram.

Dlouhá Lhota u Příbrami

Kurz se odehrává na letišti Dlouhá Lhota u Příbrami. Teoretická část probíhá v hotelu Milín. V moderně vybavené učebně se nejdříve seznámíte s technickými parametry vozidel, s příklady smyků a teoretickou přípravou na následující praktickou část. Při ní již usednete za volant automobilu a pomocí instrukcí kvalitně vyškoleného a vzdělaného personálu si vyzkoušíte všechny zátěžové a nečekané situace – jízda na náledí, smyky na suché i mokré vozovce, prudké brzdění, vyhýbací manévry. Naučíte se své auto ovládat rychle, bezpečně, a s chladnou hlavou.

Poukaz na kurz bezpečné jízdy v Příbrami si můžete zakoupit u firmy Esennce – získáte tak jistotu, že se Vám dostane kvalitních služeb, jelikož je tato agentura na zážitky oceněna nespočtem certifikátu a kladnými referencemi zákazníků. Investujte do svého zdraví a bezpečnosti – zkušenosti, rady a triky, které Vám předají profesionální instruktoři kurzu bezpečné jízdy v Příbrami, jsou jistě k nezaplacení a jednou možná budete rádi, že jste tento kurz absolvovali. Nikdy totiž nevíte, jaké nebezpečí Vás při cestování automobilem potká.

Kurz bezpečné jízdy obrazem

Překážková dráha kurzu bezpečné jízdy v Příbrami Policie ČR při absolvování kurzu bezpečné jízdy ve městě Příbram Pohled na účastníka kurzu bezpečné jízdy Příbram Kurz bezpečné jízdy Příbram, čistý adrenalin.

Tags: , , ,