Kurz bezpečné jízdy jako dárek od agentury na zážitky.

Kurz bezpečné jízdy jako dárek od agentury na zážitky.

Kurz bezpečné jízdy jako dárek

Spousta lidí má problém s výběrem dárku pro své blízké. Proč tedy právě jim nedarovat kurz bezpečné jízdy. Vždyť na našich přeplněných silnicích, které nejsou zrovna v ideálním stavu se nám nějaká ta zručnost jistě hodí. Obzvláště pro řidiče profesionály nebo řidiče firemních vozidel, kteří na cestách tráví spoustu hodin jsou tyto kurzy velmi vhodné. Můžeme jim tak dát najevo, že si jich vážíme a že nám záleží na tom, aby se k nám pokaždé z cest vrátili v pořádku.

Pro některé ale může být kurz vhodným dárkem z čistě praktického hlediska. Mnoho škol smyku nabízí i jízdy za účelem odpočtu trestných bodů, které by naši blízcí mohli časem posbírat. Ovšem i tento způsob vyčistění našeho rejstříku má své hranice. Pokud by řidič na svém kontě neměl více jak deset bodů, může si po úspěšném absolvování kurzu nechat na svém obecním úřadě umazat tři body.

Kurz můžeme darovat jak mužům tak ženám. Mohou si v něm osvěžit své znalosti o silničním provozu, dozvědět se spoustu zajímavostí o defenzivní jízdě nebo vlivu alkoholu a jiných návykových látek na naši pozornost. Seznámí se zde také se svým vozem, protože samotný kurz bezpečné jízdy probíhá ve vlastních vozech. Je to proto, že každé auto se v určité situaci chová odlišně.